таг: рк шамбери

Голманот кој беше пред трансфер во Вардар си најде клуб во...

Голманот на репрезентацијата на Швајцарија и Монпелје, Никола Портнер кој по крајот на минатата сезона беше на метата на Вардар кариерата ќе ја продолжи...

МАГАЗИН

СИТЕ

ПРВЕНСТВА

СИТЕ

ТРАНСФЕРИ

СИТЕ

ИНТЕРВЈУ

СИТЕ