ВРЕМЕПЛОВ

НА ДЕНЕШЕН ДЕН: Вардар се радуваше среде Сегед, третпат обезбеди место во Келн!

На денешен ден, пред една година, Вардар успеа да ги одбрани осумте гола предност од првиот четвртфинален натпревар против ПИК Сегед и да обезбеди трето учество по ред на завршниот турнир во Келн. На првиот меч...

МАГАЗИН

СИТЕ

ПРВЕНСТВА

СИТЕ

ТРАНСФЕРИ

СИТЕ

СЕДМЕРЕЦ

СИТЕ