ВРЕМЕПЛОВ

video

ВРЕМЕПЛОВ – Кире Лазаров: Овој медал го посветувам на мојот татко! (ВИДЕО)

На денешен ден пред пет години, 31 мај 2015 година, македонскиот капитен Кире Лазаров ја освои првата титула во Лигата на шампионите. Пред себе имаше достоен противник, но каталонскиот гигант Барселона успеа да ја потврди...

МАГАЗИН

СИТЕ

ПРВЕНСТВА

СИТЕ

ТРАНСФЕРИ

СИТЕ

СЕДМЕРЕЦ

СИТЕ