таг: рк синфин сантандер

Димитриевски одличен, Синфин не успеа за влакно да обезбеди Ф4 во...

Тимот на Синфин Сантандер, каде што настапува македонскиот интернационалец Дарко Димитриевски, славеше во реванш дуелот од четвртфиналето на Копа дел Реј. Синфин имаше негатива од...

МАГАЗИН

СИТЕ

ПРВЕНСТВА

СИТЕ

ТРАНСФЕРИ

СИТЕ

ИНТЕРВЈУ

СИТЕ