18 Никола Стефановиќ

81
#
18
Име
Никола Стефановиќ
Националност
srb Србија
Позиција
пивот
Моментално игра за
ТИКВЕШ 2014
Години
22

REГУЛАРЕН ДЕЛ | ПЛЕЈ ОФ СУПЕРЛИГА

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2021/2022ТИКВЕШ 201495418