11 Тодор Јанкулоски

38
#
11
Име
Тодор Јанкулоски
Националност
mkd Македонија
Позиција
десно крило
Моментално игра за
СТРУГА
Години
0

ПЛЕЈ ОФ СУПЕРЛИГА

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2020/2021СТРУГА12113

СУПЕРЛИГА А

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2020/2021СТРУГА22212