22 Владан Кастратовиќ

106
#
22
Име
Владан Кастратовиќ
Националност
mneЦрна Гора
Позиција
централен бек
Моментално игра за
СТРУГА
Години
26

REГУЛАРЕН ДЕЛ | ПЛЕЈ ОФ СУПЕРЛИГА

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2021/2022СТРУГА27822