ФОТО

video

„Пола“ Вардар игра против Еурофарм во Битола (ФОТО)

Ракометарите на Еурофарм Работник во овие моменти го играат натпреварот од третото коло во регионалната СЕХА лига против унгарскиот гигант Веспрем. На теренот во спортската сала „Боро Чурлевски“ се некогашните вардарци Рожерио Мораес и Дејан...

ПРВЕНСТВА

СИТЕ

ИНТЕРВЈУ

СИТЕ