таг: рк спортинг

Екс тренерот на Лазаров следната година се враќа во Франција

Поранешниот тренер на Нант, Тиери Анти нема да остане долго на клупата на Спортинг и тој би требало да се врати во текот на...

МАГАЗИН

СИТЕ

ПРВЕНСТВА

СИТЕ

ТРАНСФЕРИ

СИТЕ

ИНТЕРВЈУ

СИТЕ