таг: рк скјерн

ХЕРОЈ НА ДЕНОТ: Од ракометните терени во борба против коронавирусот!

Шведскиот ракометар Јеспер Конрадсон кој настапува во првенството на Данска, за екипата на Скјерн во периодот кога сите се зафатени со коронавирус кризата, се...

МАГАЗИН

СИТЕ

ПРВЕНСТВА

СИТЕ

ТРАНСФЕРИ

СИТЕ

ИНТЕРВЈУ

СИТЕ