33 Стефан Крстевски

171
#
33
Име
Стефан Крстевски
Националност
mkd Македонија
Позиција
централен бек
Висина
189
Тежина
86
Моментално игра за
ВАРДАР 1961
Претходни Екипи
РАБОТНИЧКИ
Години
22

ЛИГА НА ШАМПИОНИ А

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2021/2022ВАРДАР 1961002

ПЛЕЈ АУТ СУПЕРЛИГА

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2020/2021РАБОТНИЧКИ26013

REГУЛАРЕН ДЕЛ | ПЛЕЈ ОФ СУПЕРЛИГА

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2021/2022ВАРДАР 196111718

СУПЕРЛИГА Б

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2020/2021РАБОТНИЧКИ54811