28 Синиша Павлов

3459
#
28
Име
Синиша Павлов
Националност
mkd Македонија
Позиција
десен бек
Висина
198
Тежина
90
Моментално игра за
ПРИЛЕП
Претходни Екипи
Г.А.-КЛ7
Години
18

REГУЛАРЕН ДЕЛ | ПЛЕЈ ОФ СУПЕРЛИГА

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2021/2022ПРИЛЕП1111

СУПЕРЛИГА А

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2020/2021Г.А.-КЛ7000