20 Саша Пуљизовиќ

46
#
20
Име
Саша Пуљизовиќ
Националност
bih Босна и Херцеговина
Моментално игра за
БУТЕЛ
Години
32

REГУЛАРЕН ДЕЛ | ПЛЕЈ ОФ СУПЕРЛИГА

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2021/2022БУТЕЛ0198