4 Михаил Аларов

346
#
4
Име
Михаил Аларов
Националност
mkd Македонија
Позиција
пивот
Висина
197
Тежина
100
Моментално игра за
ПРОЛЕТ
Години
25

REГУЛАРЕН ДЕЛ | ПЛЕЈ ОФ СУПЕРЛИГА

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2021/2022ПРОЛЕТ97422

СУПЕРЛИГА А

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2021/2022ПРОЛЕТ000