19 Милан Лазаревски

181
#
19
Име
Милан Лазаревски
Националност
mkd Македонија
Позиција
пивот
Висина
194
Тежина
94
Моментално игра за
МЕТАЛУРГ
Години
1

REГУЛАРЕН ДЕЛ | ПЛЕЈ ОФ СУПЕРЛИГА

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2021/2022МЕТАЛУРГ174116