66 Ивица Илиев

239
#
66
Име
Ивица Илиев
Националност
mkd Македонија
Позиција
централен бек
Висина
185
Тежина
83
Моментално игра за
РАДОВИШ
Години
33

ПЛЕЈ АУТ СУПЕРЛИГА

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2020/2021РАДОВИШ111013

СУПЕРЛИГА А

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2020/2021РАДОВИШ07210