10 Здравко Постолов

214
#
10
Име
Здравко Постолов
Националност
mkd Македонија
Позиција
централен бек
Висина
193
Тежина
99
Моментално игра за
РАДОВИШ
Години
23

ПЛЕЈ АУТ СУПЕРЛИГА

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2021/2022РАДОВИШ3287

REГУЛАРЕН ДЕЛ | ПЛЕЈ ОФ СУПЕРЛИГА

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2021/2022РАДОВИШ1210721