15 Димитар Коцев

53
#
15
Име
Димитар Коцев
Националност
mkd Македонија
Позиција
лево крило
Висина
183
Тежина
80
Моментално игра за
ТИКВЕШ 2014
Години
17

REГУЛАРЕН ДЕЛ | ПЛЕЈ ОФ СУПЕРЛИГА

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2021/2022ТИКВЕШ 2014002