55 Дејан Томиќ

28
#
55
Име
Дејан Томиќ
Националност
srb Србија
Позиција
лев бек
Моментално игра за
МЛАДОСТ 1977
Години
0

ПЛЕЈ АУТ СУПЕРЛИГА

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2020/2021МЛАДОСТ 1977315