10 Даниел Дупјачанец

99
#
10
Име
Даниел Дупјачанец
Националност
mkd Македонија
Позиција
голман
Висина
190
Тежина
95
Моментално игра за
МЕТАЛУРГ
Години
1

REГУЛАРЕН ДЕЛ | ПЛЕЈ ОФ СУПЕРЛИГА

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2021/2022МЕТАЛУРГ0016