4 Александар Марков

68
#
4
Име
Александар Марков
Националност
mkd Македонија
Позиција
лев бек
Висина
197
Тежина
99
Моментално игра за
РАДОВИШ
Години
30

REГУЛАРЕН ДЕЛ | ПЛЕЈ ОФ СУПЕРЛИГА

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2021/2022РАДОВИШ10218