Е Катар Србија

27
24 - 34
Конечен резултат

Резултати

Екипа2-ро полувремеРезултат
КАТАР24Пораз
СРБИЈА34Победа

КАТАР

Позиција Исклучување Голови
 00

СРБИЈА

Позиција Исклучување Голови
 00

Live

24 - 3420:30
КАТАР
    СРБИЈА