Не му треба теретана – Ѕвездата на Еурофарм Пелистер место тегови, крева куфери (ВИДЕО)

Ракометарот на Еурофарм Пелистер, Стипе Мандалиниќ си најде одлична можност додека е во својата соба во Маврово да поработи на мускулите.

Тој додека трае одморот место тегови крева куфери, па на тој начин останува во форма во подготовките за новата сезона.

Како изгледа кога Мандалиниќ крева куфери, погледнете во видеото во продолжение.