Дејвис: Василев е нај мотивиран на тренинг, Суси најмногу доцни (ВИДЕО)

Тимот на Еурофарм Пелистер по примерот на најдобрите европски клубови, објавува интересни видеа, во кои некој од ракометарите одговара на интересни прашања. Во третата епизода, интернационалецот Вилсон Дејвис открива кој од неговите соиграчи e најмногу мотивиран на тренинг, кој најмногу доцни, кој би можел да биде фотомодел...Погледнете