таг: славко голужа

Голужа за инвазијата на шпански тренери: Ова е сериозен шамар за...

Тренерот на словачкиот првак Татран Прешов, Славко Голужа, и во следната сезона ќе остане на клупата на овој тим, иако нема да игра во...

Голужа: И благодарам на публиката за топлината, секогаш е задоволство да...

Тренерот на екипата на Татран Прешов, Славко Голужа после мечот беше задоволен од направеното од неговите играчи, но не можеше да биде задоволен од...

МАГАЗИН

СИТЕ

ПРВЕНСТВА

СИТЕ

ТРАНСФЕРИ

СИТЕ

ИНТЕРВЈУ

СИТЕ