таг: свадба

Ќе има свадба кај „фармацевтите“: Петровски не е веќе ерген –...

Десниот бек на Еурофарм Пелистер, Михаил Петровски од пред неколку дена му кажа збогум на ергенскиот живот. Петровски, кој меѓу соиграчите е познат како Пинки,...

МАГАЗИН

СИТЕ

ПРВЕНСТВА

СИТЕ

ТРАНСФЕРИ

СИТЕ

ИНТЕРВЈУ

СИТЕ