таг: рк ѓенѓеш

ТРАНСФЕР МАРКЕТ: Ѓенѓеш сака во друштво на Веспрем и ПИК Сегед

Унгарскиот репрезентативец Бока Бендегуз, кој имаше одлични партии на Европското првенство во Австрија, Норвешка и Шведска, останува и следната сезона во тимот на...

МАГАЗИН

СИТЕ

ПРВЕНСТВА

СИТЕ

ТРАНСФЕРИ

СИТЕ

ИНТЕРВЈУ

СИТЕ