таг: рк цска москва

„Џабе го сменија името, тоа нема да им донесе добри резултати“

Откако во последното одиграно коло во Русија, шампионот Чеховски Медведи го совлада новиот конкурент во првенството Спартак Москва, тренерот на „мечките“ Владимир Максимов за...

Со еден клик: Спартак стана ЦСКА Москва

Од денеска со еден потег избришани се и сајтот и сите налози на Спартак кои ги имаше на социјалните мрежи, па истите стана сопственост...

МАГАЗИН

СИТЕ

ПРВЕНСТВА

СИТЕ

ТРАНСФЕРИ

СИТЕ

ИНТЕРВЈУ

СИТЕ