17 Хари Павлов

283
#
17
Име
Хари Павлов
Националност
mkd Македонија
Позиција
десен бек
Моментално игра за
ПРИЛЕП
Години
1

REГУЛАРЕН ДЕЛ | ПЛЕЈ ОФ СУПЕРЛИГА

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2021/2022ПРИЛЕП73116