21 Филип Крстевски

83
#
21
Име
Филип Крстевски
Националност
mkdNorth Macedonia
Моментално игра за
ПРОЛЕТ
Години
23

REГУЛАРЕН ДЕЛ | ПЛЕЈ ОФ СУПЕРЛИГА

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2021/2022ПРОЛЕТ4817