31 Тимур Дибиров

65
#
31
Име
Тимур Дибиров
Националност
rus Русија
Позиција
лево крило
Висина
180
Тежина
74
Моментално игра за
ВАРДАР 1961
Години
38

ЛИГА НА ШАМПИОНИ А

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2021/2022ВАРДАР 19610305

REГУЛАРЕН ДЕЛ | ПЛЕЈ ОФ СУПЕРЛИГА

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2021/2022ВАРДАР 19611508