31 Тимур Дибиров

126
#
31
Име
Тимур Дибиров
Националност
mkd Македонија
rus Русија
Позиција
лево крило
Висина
180
Тежина
74
Моментално игра за
ВАРДАР 1961
Години
39

ЛИГА НА ШАМПИОНИ А

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2021/2022ВАРДАР 196106813

REГУЛАРЕН ДЕЛ | ПЛЕЈ ОФ СУПЕРЛИГА

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2021/2022ВАРДАР 1961111217

ПЛЕЈ ОФ СУПЕРЛИГА

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2021/2022ВАРДАР 19610428