34 Страхиња Симиќ

265
#
34
Име
Страхиња Симиќ
Националност
srb Србија
Позиција
централен бек
Моментално игра за
ТИКВЕШ 2014
Години
2

REГУЛАРЕН ДЕЛ | ПЛЕЈ ОФ СУПЕРЛИГА

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2021/2022ТИКВЕШ 2014412422

ПЛЕЈ ОФ СУПЕРЛИГА

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2021/2022ТИКВЕШ 201426310