22 Стефан Стојчевиќ

293
#
22
Име
Стефан Стојчевиќ
Националност
mkd Македонија
Позиција
пивот
Висина
207
Тежина
104
Моментално игра за
БУТЕЛ
Години
19

REГУЛАРЕН ДЕЛ | ПЛЕЈ ОФ СУПЕРЛИГА

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2021/2022БУТЕЛ2210