6 Стефан Колоски

34
#
6
Име
Стефан Колоски
Националност
mkd Македонија
Позиција
лев бек
Висина
189
Тежина
87
Моментално игра за
ТИКВЕШ 2014
Години
24

ПЛЕЈ АУТ СУПЕРЛИГА

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2020/2021ТИКВЕШ 20140210

СУПЕРЛИГА Б

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2020/2021ТИКВЕШ 20140611