14 Славиша Димитријески

33
#
14
Име
Славиша Димитријески
Националност
mkd Македонија
Позиција
централен бек
Моментално игра за
СТРУГА
Години
2

REГУЛАРЕН ДЕЛ | ПЛЕЈ ОФ СУПЕРЛИГА

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2020/2021СТРУГА0410

СУПЕРЛИГА А

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2020/2021СТРУГА1179