2 Петар Маркоски

62
#
2
Име
Петар Маркоски
Националност
mkd Македонија
Моментално игра за
СТРУГА
Години
20

REГУЛАРЕН ДЕЛ | ПЛЕЈ ОФ СУПЕРЛИГА

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2021/2022СТРУГА52615