6 Оливие Њокас

79
#
6
Име
Оливие Њокас
Националност
fra Франција
Позиција
лев бек
Висина
187
Тежина
86
Моментално игра за
ВАРДАР 1961
Години
36

ЛИГА НА ШАМПИОНИ А

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2021/2022ВАРДАР 196134113