44 Ненад Белистојановски

328
#
44
Име
Ненад Белистојановски
Националност
mkd Македонија
Моментално игра за
ЕУРОФАРМ ПЕЛИСТЕР 2
Години
2

REГУЛАРЕН ДЕЛ | ПЛЕЈ ОФ СУПЕРЛИГА

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2021/2022ЕУРОФАРМ ПЕЛИСТЕР 211612