8 Наум Костов

130
#
8
Име
Наум Костов
Националност
mkd Македонија
Позиција
десно крило
Моментално игра за
ОХРИД
Години
21

REГУЛАРЕН ДЕЛ | ПЛЕЈ ОФ СУПЕРЛИГА

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2021/2022ОХРИД21516