4 Марио Мишевски

129
#
4
Име
Марио Мишевски
Националност
mkd Македонија
Позиција
лево крило
Моментално игра за
СКОПЈЕ 2020
Години
19

REГУЛАРЕН ДЕЛ | ПЛЕЈ ОФ СУПЕРЛИГА

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2021/2022СКОПЈЕ 202007621