25 Марин Мартиновиќ

34
#
25
Име
Марин Мартиновиќ
Националност
aut Австрија
Позиција
лев бек
Висина
189
Тежина
96
Моментално игра за
АВСТРИЈА, Фиверс
Години
25

EURO22 D

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2021/2022АВСТРИЈА002