25 Леонид Киселовски

118
#
25
Име
Леонид Киселовски
Националност
mkd Македонија
Позиција
лев бек
Моментално игра за
СКОПЈЕ 2020
Години
20

ПЛЕЈ АУТ СУПЕРЛИГА

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2021/2022СКОПЈЕ 20201388

REГУЛАРЕН ДЕЛ | ПЛЕЈ ОФ СУПЕРЛИГА

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2021/2022СКОПЈЕ 202018321