4 Ларс Коиј

13
#
4
Име
Ларс Коиј
Националност
ned Холандија
Позиција
пивот
Висина
199
Тежина
100
Моментално игра за
ХОЛАНДИЈА
Години
21

EURO22 1GRUPA

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2021/2022ХОЛАНДИЈА013