9 Игор Чагаљ

38
#
9
Име
Игор Чагаљ
Националност
srb Србија
Позиција
пивот
Моментално игра за
ОХРИД
Години
26

ПЛЕЈ ОФ СУПЕРЛИГА

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2020/2021ОХРИД122512

СУПЕРЛИГА А

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2020/2021ОХРИД72111