19 Дино Мехиќ

36
#
19
Име
Дино Мехиќ
Националност
bih Босна и Херцеговина
Позиција
десен бек
Моментално игра за
РАДОВИШ
Претходни Екипи
СТРУГА
Години
22

REГУЛАРЕН ДЕЛ | ПЛЕЈ ОФ СУПЕРЛИГА

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2021/2022РАДОВИШ5228