30 Далибор Блажевски

32
#
30
Име
Далибор Блажевски
Националност
mkd Македонија
Позиција
Среден бек
Моментално игра за
СКОПЈЕ 2020
Години
20

REГУЛАРЕН ДЕЛ | ПЛЕЈ ОФ СУПЕРЛИГА

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2021/2022СКОПЈЕ 20201114