8 Давид Гашовски

54
#
8
Име
Давид Гашовски
Националност
mkd Македонија
Позиција
пивот
Моментално игра за
РАБОТНИЧКИ
Претходни Екипи
ВАРДАР 1961
Години
0

ПЛЕЈ АУТ СУПЕРЛИГА

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2020/2021РАБОТНИЧКИ41110