1 Владо Затаракоски

48
#
1
Име
Владо Затаракоски
Националност
mkd Македонија
Позиција
голман
Моментално игра за
СТРУГА
Години
26

REГУЛАРЕН ДЕЛ | ПЛЕЈ ОФ СУПЕРЛИГА

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2021/2022СТРУГА002