15 Бојан Љубевски

46
#
15
Име
Бојан Љубевски
Националност
mkd Македонија
Позиција
лев бек
Моментално игра за
Г.А.-КЛ7
Години
0

ПЛЕЈ АУТ СУПЕРЛИГА

СезонаЕкипаИсклучувањеГоловиНатпревари
2020/2021Г.А.-КЛ74214