Ако нешто пропуштивте: Најдоброто од Вардар-Загреб во три минути (ВИДЕО)

Вардар го совлада тимот на Загреб со 20:19 и се најде на чекор од 5. место во Групата А.

Воедно со оваа победа „црвено-црните“ се најдоа во одлична позиција за да се изборат за што е можно подобро место на табелата.

Доколку нешто пропуштивте од овој натпревар тогаш можете да го погледнете во видеото од три минути.

Таму се собрани најдобрите погодоци и најдобрите моменти од оваа средба. Видеото можете да го видите на следниот ЛИНК.